Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Krajno Drugie - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana przy lesie Kielce

Kielce(Krajno Drugie + 17 km)

350 000 zł720 m² 486,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną nr.: 2116 (kompleks C) o powierzchni 720 m2 na osiedlu Dąbrowa 2, pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą. Działka w świetnej lokalizacji, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kielce

Centrum,Kielce(Krajno Drugie + 17 km)

2 950 000 zł1 146 m² 2 574,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka o powierzchni 1146 m2, zabudowana wolnostojącym domem jednorodzinny o powierzchni zabudowy 72 m2 (całkowitej około 180, użytkowej około 130 m2). Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

1 830 000 zł4 943 m² 370,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zobacz film z działki: Na sprzedaż działka o powierzchni około 4943 m2 zlokalizowana w Kielcach pomiędzy ulicami Prochownia a Zagórską.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna, ul. Ściegiennego

Dyminy,Kielce(Krajno Drugie + 17 km)

1 015 000 zł7 129 m² 142,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości oakestste ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży Działki Pod Inwestycję o łącznej powierzchni 7129m2 zlokalizowanej w Kielcach przy ul. Ściegiennego na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana przy lesie Huta Nowa

Huta Nowa(Krajno Drugie + 10 km)

210 000 zł6 000 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz wyjątkowej działki pod budowę wymarzonego domu i własne uprawy w przestronnym ogródku? ta alternatywa jest dla Ciebie! Ta oferta tylko u nas! atrakcyjna cena Przedstawiamy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Kielce

Posłowice,Kielce(Krajno Drugie + 17 km)

168 000 zł1 034 m² 162,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pięknie położona działka budowlana na obrzeżach miasta ( dojazd z Bazarów ok. 10 min. - bez łamania przepisów drogowych :) )jedna z dziewięciu działek biegnących od ul.Nastole. na wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Kostomłoty Drugie(Krajno Drugie + 22 km)

522 000 zł1 800 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Oakestate prezentuje ofertę sprzedaży działki budowlanej położonej w Kostomłotach Drugich przy ul. Panoramicznej (gmina Miedziana Góra). Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Podlesie

Południe,Starachowice(Krajno Drugie + 24 km)

673 090 zł2 321 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka na osiedlu Południe Starachowice Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Starachowicach na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Bieliny(Krajno Drugie + 8 km)

85 000 zł1 063 m² 79,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości novadom Oferuje Na Sprzedaż Działkę budowlaną z mpzp 1063m2 w miejscowości Bieliny. Działka nr. Ewidencyjny: 1179 Identyfikator działki:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Drugnia

Drugnia(Krajno Drugie + 24 km)

72 000 zł2 357 m² 30,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży działkę pod zabudowę jednorodzinną w cichej, spokojnej miejscowości Drugnia w gminie Pierzchnica woj. świętokrzyskie. Działka ma fajne usytuowanie pod lasem, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Krajno Drugie

Krajno Drugie,świętokrzyskie

1 120 000 zł18 000 m² 62,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Biuro nieruchomości Golden House prezentuje: tylko U nas! Działka z przepięknym widokiem na panoramę gór świętokrzyskich! Na jej terenie dom w stanie surowym Na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Krajno Drugie

Krajno Drugie,świętokrzyskie

650 000 zł16 736 m² 38,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z budynkiem gospodarczym łącznej powierzchni 3772 m 2 położona w gm. Górno obręb Krajno Drugie. Do budynku gospodarczego doprowadzone są media: woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Krajno Drugie

Krajno Drugie,świętokrzyskie

120 000 zł2 000 m² 60 zł/m²